Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 178
Telefon : 05321324796
İlçe/İl : Eyüp/İstanbul
Semt : Çırçır
Adres : Akşemsettin Mah. / istanbul/sancaktepe

Web Sitesi

http://http:/cukurovaevdeneve@gmail.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Çukurova Şehirlerarası Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımanız gerektiğinde sizlere profesyonel bir hizmet olarak evden eve nakliyat olanağını getiriyor olmamızın farkını ilk andan itibaren yaşayacaksınız. Yüksek kalitede ve gerekliliklere uygun şekilde sağladığımız çalışmalarımız sayesinde tüm beklentilerinizi gerçeğe dönüştürme adına üstün hizmet kalitesini sizlerle paylaşmaktayız.

Asansörlü Taşımacılık

Taşıma işlemlerine yönelik, uygun durumda olmayan binalar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcut. Teknolojik açıdan tamamen beklentilere uygun ve bununla beraber oldukça güvenli asansörlerimizle beraber, taşınma işlemlerinizi kolaylaştırmaktayız.

Ofis Taşımacılığı

Sunduğumuz hizmetlerimiz arasında en önemlilerden biri ofis taşımacılığı hizmetedir. Kurumsal olarak gerçekleştirdiğimiz yüksek kaliteli çalışmamız sayesinde tamamen benzersiz bir fark yaratmayı biliyoruz. Ofis taşımacılığının ne kadar önemli olduğunu bilincinde olarak çalışmalarımı şekillendirmekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirden şehre uzun süreye sahip olan nakliyat işlemlerinizin tamamında kusursuz hizmet anlayışımızla hareket ederiz. Her zaman hem beklentilerinizi hem de isteklerinizi karşılayan şehirlerarası nakliyat seçeneğini bulabilme avantajına sahipsiniz.

Profesyonel Paketleme

Profesyonel paketleme çalışmalarımızda görev yapan uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde, her eşyanızı hem evden eve hem de ofis nakliye işlemlerinde en güvenli şekilde taşıma hazırlığını başarılı seviyede gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel paketlemeyle beraber oluşabilecek çizik, sorun ve eşyaların nerede olduğunu bulma gibi sorunlar yaşamamanızı hedef alıyoruz.

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız