Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 215
Telefon : 02589110273
Cep : 05075737641
Fax : 02589110273
İlçe/İl : Denizli/Denizli
Semt : İlbadı
Adres : Yeşilyurt Mah. / Muratdede Mahallesi 206 Sokak No:6
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://https://www.ertenmedya.com

Sosyal Ağlar

Yorum
Denizli Hava Durumu

ErtenMedya

HAKKIMIZDA

PAYLAŞ
 

 

Bilimsel verileri iş disiplini içinde hayata geçiren kuruluşumuz; 24 yıl önce başlamış olduğu freelance hizmet sunumunu son 12 yıldır Denizli'deki merkezinde devam ettirmektedir. Kuruluştan itibaren sürekli müşteri memnuniyetini merkeze alan idari yapısı ile çalışmaktadır.

Bu yapı web tasarım, sosyal medya uzmanları ve adwords uzmanlarının eklenmesi ile günden güne genişleyerek şubeleşme yolunda ilerlemektedir.

Kurumsal yapımız ile sürekli olarak müşterilerini düşünen kuruşumuz talepleri yerinde dinlemektedir. Firmanız veya kuruluşunuz için talep edecek olduğunuz her türlü reklam çalışması için uzman personelimiz sizlerin ayaklarına kadar gelmektedir. Taleplerinizi yerinde dinleyerek en güncel veriler ile kısa zamanda kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz talebinizi biz ise çözümü size sunalım.

Vizyonumuz

Bilimsel veriler ışığında analizleri toparlayarak Ar-Ge birimimiz tarafından nokta atışlı kurumsal reklamcılık ve tanıtım yapmaktır. Sektörel bazlı derinlemesine tanıtım yapmak ve web tasarımlar hazırlayarak kullanıcı dostu ara yüz ile her misafirimizin kısa zamanda müşteri potansiyelini en az beşe katlama sözümüzü yerine getirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız merkezi tarafından hazırlanmış olan güncel reklamcılık anlayışları ile hitap ettiğiniz kitlenin karşınsa her ortamda çıkmanızı sağlıyoruz. Gereksiz reklam masraflarından uzaklaşarak maddi kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz içinde saymış olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için günün her saatinde personellerimiz çalışmaktadır. 3 vardiya usulü ile çalışan personelimiz reklamlarınızın, tanıtımlarınızın ve kurumsal web sitelerinizin sürekli olarak bakımlarını yapmaktadır. Firmanıza yönelik kullanıcı kitlesine ulaşma başarısı ise yüzde 99 ile gerçekleşmektedir.

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız