Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 258
Telefon : 03124250204
Cep : 05527240606
Fax : 03124250204
İlçe/İl : Çankaya/Ankara
Semt : Ayrancı
Adres : Güvenevler Mah. / Atatürk Bulvarı No:141/126 Bulvar Palas C Blok Kat:4 Bakanlıklar Çankaya/Ankara
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://database.com.tr/

Sosyal Ağlar

Yorum
Ankara Hava Durumu

Database Veri Kurtarma Merkezi

2008 yılında kurulan şirketimiz DataBase Veri Kurtarma, bilişim sektöründe iştirak ettikten sonra kendi ilgi alanı olan veri kurtarma hizmetlerini, yaklaşık 15 yılı aşkın süredir bilgi ve deneyimini gelişmiş teknolojik cihazlarla birleştirerek, Ankara merkezli ISO9001 belgeli ve ISO27001 belgeli veri kurtarma laboratuvarını kurmuş ve sektörde yerini almıştır.

Birçok kurum ve kuruluşların verilerini kurtararak, gerçek referanslara sahip olmuştur. Gelişen dünya pazarında, teknolojik olarak alt yapı yatırımlarını yapmış, bu konuda uzman personelleri ile yola çıkmış, akılcı çözümler üreterek tüm Türkiye’deki kullanıcıların verilerini kurtarmada çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Teknolojik cihazlarımız ve yazılımlarımız sayesinde birçok kurum ve kuruluşların dataları, verileri ve yedeklerini kurtarılarak %99 başarıya ulaşılmıştır. Sürekli kendini yenileyerek ve yatırımlar yaparak ülke genelinde digital ortamda saklanmış tüm verilerin yaşadığı riskten ve bozulan medya araçlarından kaynaklanan, ulaşılamayan tüm verileri kurtarmayı amaç edinmiştir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi, Sandisk, Kingston gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız