Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 203
Telefon : 08502550953
Cep : 05323947908
Fax : 08502550953
İlçe/İl : Büyükçekmece/İstanbul
Semt : Büyükçekmece
Adres : Cumhuriyet Mah. / Cumhuriyet Mah. D100 Karayolu Cad. İstanbul Outlet Park AVM K:4 No:374/137

Web Sitesi

http://bahcehavuz.com

Sosyal Ağlar

Yorum
İstanbul Hava Durumu

Bahçe Havuz San. Tic. A.Ş.

BahçeHavuz, bahçe market ve havuz malzemeleri satışı, sauna malzemeleri, jakuzi masaj havuzu, spa ve buhar odası ürünleri ile outdoor spor ürünlerinin satışının yapıldığı e-ticaret platformudur.

Bahçehavuz, bahçe malzemeleri, peyzaj malzemeleri, bahçe market, sulama sistemleri, çim ayırıcı, çim sınırlayıcı, çim tohumu, çiçek tohumu, sebze tohumu, toprak, torf, gübre çeşitleri, çim gübresi, sıvı bitki besini, ağaç gübresi, bitki gübresi, organik gübre, otomatik sulama sistemleri, damlama sulama sistemleri, hobi bahçe malzemeleri ve küçük el aletleri ve bahçe sulama sistemi kategorilerinden oluşan geniş ürün içeriğiyle hizmet vermekteyiz.

Bahçeye havuz yapımı için hangi havuz malzemelerine ihtiyacınız var? Bahçe Havuzu yaptırma maliyeti nedir? Mevcut havuzu tadilat yapmak kaça mal olur? benzeri sorularınıza cevap veriyor, mevcut havuz problemleriniz ve havuz malzemeleri fiyatları satışı için sizi mağazamıza bekliyoruz. Havuz yapımı fiyatları konusunda havuz malzemeleri maliyet-konfor detaylarını gözden geçirip ihtiyacınız olan havuz malzemeleri hangisi ise bilgilendiriyoruz.

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız