Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 106
Telefon : 02126717556
Cep : 05353715364
İlçe/İl : Başakşehir/İstanbul
Semt : İkitelli
Adres : Ziyagökalp Mah. / İkitelli Osb Dolapdere San Sit. 12.ada No:85
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.rsturbo.com.tr

Sosyal Ağlar

Yorum
İstanbul Hava Durumu

Rs Turbo

Rs Turbo sektöründe hizmet veren firmamız her türlü turbo arıza tespiti için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Eğer aracınızın turbosunun arızalandığını düşünüyorsanız ücretisiz arıza tespit hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte firmamız tarafından satılan turbo ürünleri veya turbo tamiri edilen turbolar 6 Ay Garanti kapsamında olup tamamen firmamızın güvencesi altında sizlere sunulmaktadır.

 

Turbo şarj, yüksek egzoz gazı sıcaklığına maruz kalması durumunda hasar görecek parçalardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra hava akışının düzenli ve gerekli seviyede olmaması da turbo şarj sorunlarını ortaya çıkarır. Hem dizel hem de benzinli motorlarda kullanılan turbo şarjın arızalanması durumunda tamir ya da değişim kaçınılmazdır. Aşırı hız, yabancı madde, yağ eksikliği, yağ kirliliği ve aşırı ısınma nedeniyle meydana gelen hasarlarda RS Turbo ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

Yılların getirdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize turbo tamiri ve satışı konusunda en iyi çözüm önerilerini sunmak için gayret etmekteyiz. Siz de aracınıza uygun ve kaliteyi ön plana çıkaracak bir Turbo için kusursuzluğu ön plana çıkaracak bir yaklaşım sizi bekliyor. RS Turbo ile kaliteyi zirveye taşımanın şimdi tam zamanı!

İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız